Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης (13/07) στα γραφεία της Super League η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος. Ο Παναιτωλικός θα αντιμετωπίσει στην πρεμιέρα την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ, ενώ το πρώτο εντός έδρας παιχνίδι είναι με τον Ατρόμητο, στο πλαίσιο της 2ης Αγωνιστικής. Η 1η αγωνιστική θα λάβει χώρα το διήμερο 19-20 Αυγούστου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

1η / 16η αγωνιστική:
Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης
Ξάνθη – Λαμία
Πλατανιάς – Παναθηναϊκός
ΑΕΚ – Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός – ΑΕΛ
Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ
Κέρκυρα – Πανιώνιος

2η αγωνιστική / 17η αγωνιστική:
Πλατανιάς – Ξάνθη
Λαμία – Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός
ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – Κέρκυρα
Πανιώνιος – Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός – Ατρόμητος

3η αγωνιστική / 18η αγωνιστική:
Ξάνθη – Ολυμπιακός
Λεβαδειακός – Πλατανιάς
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
Κέρκυρα – Παναθηναϊκός
ΑΕΚ – ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ
Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάνννινα
Πανιώνιος – Παναιτωλικός

4η αγωνιστική / 19η αγωνιστική:
Λεβαδειακός – Ξάνθη
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
Πλατανιάς – Κέρκυρα
Λαμία – ΑΕΚ
Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ – Ατρόμητος
ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός
ΠΑΣ Γιάννινα – Πανιώνιος

5η αγωνιστική / 20ή αγωνιστική:
Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Κέρκυρα – Λεβαδειακός
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης – Πλατανιάς
Ατρόμητος – Λαμία
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
Πανιώνιος – ΑΕΛ
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

6η αγωνιστική / 21η αγωνιστική:
Κέρκυρα – Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ
Λεβαδειακός – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός – Ατρόμητος
Πλατανιάς – Παναιτωλικός
Λαμία – Πανιώνιος
Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ

7η αγωνιστική /22η αγωνιστική:
Ξάνθη – ΑΕΚ
Απόλλων Σμύρνης – Κέρκυρα
Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός – Λεβαδειακός
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς
ΠΑΟΚ – Λαμία
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ

8η αγωνιστική / 23η αγωνιστική:
Απόλλων Σμύρνης – Ξάνθη
ΑΕΚ – Ατρόμητος
Κέρκυρα – Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος
Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Πλατανιάς – ΑΕΛ
Λαμία – Παναθηναϊκός

9η αγωνιστική / 24η αγωνιστική:
Ξάνθη – Ατρόμητος
Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης
Πανιώνιος – ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα – Κέρκυρα
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΛ – Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

10η αγωνιστική / 25η αγωνιστική:
Παναιτωλικός – Ξάνθη
Ατρόμητος – Πανιώνιος
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Κέρκυρα – ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός – Λαμία
Ολυμπιακός – Πλατανιάς

11η αγωνιστική / 26η αγωνιστική:
Ξάνθη – Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος
ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Λαμία – Κέρκυρα
Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός – Λεβαδειακός

12η αγωνιστική / 27η αγωνιστική:
ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη
Πανιώνιος – ΠΑΟΚ
Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Απόλλων Σμύρνης – Λαμία
ΑΕΚ – Πλατανιάς
Κέρκυρα – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός

13η αγωνιστική / 28η αγωνιστική:
Ξάνθη – ΠΑΟΚ
ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
Λαμία – Παναιτωλικός
Πλατανιάς – Ατρόμητος
Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός – ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης – Κέρκυρα

14η αγωνιστική / 29η αγωνιστική:
ΑΕΛ – Ξάνθη
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία
Πανιώνιος – Πλατανιάς
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
Ατρόμητος – Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ – Κέρκυρα

15η αγωνιστική / 30ή αγωνιστική:
Ξάνθη – Παναθηναϊκός
Λαμία – ΑΕΛ
Πλατανιάς – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Λεβαδειακός – Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός
Κέρκυρα – Ατρόμητος
ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης