Στις 5 Οκτωβρίου το πρώτο ιστορικό παιχνίδι των Αγρινιωτών στην Α2

Με το Ψυχικό θα κάνει πρεμιέρα στην πρώτη του συμμετοχή στην Α2 ο ΑΟ Αγρινίου, που θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του στις 5 Οκτωβρίου, στο ΔΑΚ Αγρινίου. Οι Αγρινιώτες θ’ αντιμετωπίσουν επίσης τον Ολυμπιακό (10η Αγωνιστική, ΣΕΦ – 7/12/19 και 25η Αγωνιστική, ΔΑΚ Αγρινίου – 4/4/20).

Σε ό,τι αφορά τον Χαρίλαο Τρικούπη, ξεκινάει εκτός έδρας με την Ελευθερούπολη στις 5 Οκτωβρίου, ενώ θ’ αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό στο Μεσολόγγι στο πλαίσιο της 2ης Αγωνιστικής, στις 12 Οκτωβρίου.

ΑΟ Αγρινίου και Χαρίλαος Τρικούπης θα διασταυρώσουν τα ξίφη τους για πρώτη φορά φέτος στο τοπικό ντέρμπι που θα γίνει στις 26 Οκτωβρίου, στο Μεσολόγγι.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α2:

1η Αγωνιστική – 05/10/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 12/10/19

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

3η Αγωνιστική – 19/10/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

4η Αγωνιστική – 26/10/19

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5η Αγωνιστική – 02/11/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 09/11/19

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

7η Αγωνιστική – 16/11/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

8η Αγωνιστική – 23/11/19

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 30/11/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

10η Αγωνιστική – 07/12/19

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

11η Αγωνιστική – 14/12/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

12η Αγωνιστική – 21/12/19

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

13η Αγωνιστική – 04/01/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 11/01/20

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

15η Αγωνιστική – 18/01/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

16η Αγωνιστική – 25/01/20

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

17η Αγωνιστική – 01/02/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

18η Αγωνιστική – 08/02/20

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

19η Αγωνιστική – 22/02/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

20η Αγωνιστική – 29/02/20

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

21η Αγωνιστική – 07/03/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

22η Αγωνιστική – 14/03/20

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

23η Αγωνιστική – 21/03/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

24η Αγωνιστική – 28/03/20

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

25η Αγωνιστική – 04/04/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

26η Αγωνιστική – 11/04/20

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

27η Αγωνιστική – 15/04/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

28η Αγωνιστική – 25/04/20

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

29η Αγωνιστική – 02/05/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

30η Αγωνιστική – 09/05/20

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

Ενεργειακό Νόρα Καρατσικάκη - Κλινικός Διαιτολόγος - Διατροφολόγος