Τα Αποτελέσματα των Εκλογών ΟΕΣΒΔΕΝ που διεξήχθησαν την Κυριακή 29 Οκτωβρίου 2017.
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Δικαίωμα ψήφου είχαν 39 Αντιπρόσωποι.
Ψήφισαν: 33
Άκυρα: 0
Λευκά: 0
Έλαβαν:
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ: 13 ΨΗΦΟΥΣ (4 ΕΔΡΕΣ)
ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ: 11 ΨΗΦΟΥΣ (4 ΕΔΡΕΣ)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ: 9 ΨΗΦΟΥΣ (3 ΕΔΡΕΣ )
ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ:
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΜΗΤΣΙΜΑΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΟΣΟΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ–ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ:
ΚΑΛΑΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΜΠΕΣΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΠΙΕΡΡΑΤΟΣ ΧΑΡΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ:
ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΡΤΑ)
* Η συγκρότηση σε σώμα του νέου Δ.Σ. θα πραγματοποιηθεί τις επόμενες μέρες.
* Η αναγραφή των ονομάτων γίνεται αλφαβητικά.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Δικαίωμα ψήφου είχαν 39 Αντιπρόσωποι.
Ψήφισαν: 33
Άκυρα: 0
Λευκά: 0
Έλαβαν:
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ: 13 ΨΗΦΟΥΣ (2 ΕΔΡΕΣ)
ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ: 11 ΨΗΦΟΥΣ (1 ΕΔΡΑ)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ: –
ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ:
ΓΚΙΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ:
ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
* Η αναγραφή των ονομάτων γίνεται αλφαβητικά.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ (ΕΣΕΕ)
Δικαίωμα ψήφου είχαν 39 Αντιπρόσωποι.
Ψήφισαν: 33
Άκυρα: 0
Λευκά: 0
Έλαβαν:
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ: 13 ΨΗΦΟΥΣ (5 ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ)
ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ: 11 ΨΗΦΟΥΣ (4 ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ : 9 ΨΗΦΟΥΣ (4 ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ)
ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ:
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΕΡΜΟ)
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΜΗΤΣΙΜΑΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΟΣΟΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ:
ΚΑΛΑΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΜΠΕΣΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΠΙΕΡΡΑΤΟΣ ΧΑΡΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ:
ΑΓΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΡΤΑ)
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΡΤΑ)
* Η αναγραφή των ονομάτων γίνεται αλφαβητικά.